KREATIVITA + PRODUKCE = BAD APPLE COLLECTIVE

Jsme dynamický tým oceněných režisérů, kreativců a producentů, kteří věří v sílu videa.

frame-iphone

NAŠI KLIENTI

KREATIVNÍ A PRODUKČNÍ ŘEŠENÍKLIENTŮM NA MÍRU

// Kreativní vývoj

// Strategie značky a komunikace

// Co-branding

// Vývoj a výroba branded kontentu

// Grafický design a motion grafika

// Copywriting

// Video a foto produkce

// Obsahový a influencer marketing

KREATIVITA + PRODUKCE = BAD APPLE DIGITAL

Jsme dynamický tým oceněných režisérů, kreativců a producentů, kteří věří v sílu videa.

frame-iphone
clients-cz-mobile

KREATIVNÍ A PRODUKČNÍ ŘEŠENÍKLIENTŮM NA MÍRU

// Strategie a komunikace značky

// Plánování médií a kanálů

// Obsahový a influencer marketing

// Měření analýzy a optimalizace

// Grafický design a motion grafilka

// Brandový obsah a kampaně

// Copywriting

// Kretivní vývoj

// Distribute a activate obsahu

// Co-branding

NÁŠ TÝM

MONIKA
PRODUCENT


Nadšený profesionál s kreativní duší. Umí efektivně pracovat s nápady, rozpočty a lidmi. Má za sebou širokou škálu zkušeností od celovečerních filmů až po reklamy a hudební videa. Zkušenosti nasbírala při natáčení a tvorbě kampaní po světě pro české i zahraniční klienty. Její karierní život byl dlouhodobě usazen mezi produkcí a marketingem. Nyní je ráda, že se konečně může realizovat při tvorbě kampaní a realizací videí pro BAD.

ŠTEFAN
PRODUCENT


Stihl natočit hromadu reklam, několik filmů, založit v Praze klub, uspořádat hromadu koncertů, nahrát spoustu kapel a vydat jim desky, udělat několik festivalů, založit dvě firmy a hlavně nenechat šrám na svých morálních principech. Rád propojuje svérázné a kreativní lidi s projekty, které mají význam.

ROBERT
MARKETING


Člověk s vizí, milovník značek a tvůrce hvězd. Je charismatický a inovativní člověk oplývající mnoha zkušenostmi z praxe a dovednostmi. Miluje značky, pro které pracuje. Doslova pro ně dýchá a umí rozpoznat, kde leží jejich potenciál a přidaná hodnota. Během své kariéry se naučil jak kreativně vést lidi, přivést značky k životu a jak činit pohotová a správná rozhodnutí. Vyniká v dokončování strategických a specializovaných úkolů zaměřených na zlepšení kvality a výkonnosti značky. Dokonalost a hodnověrnost jsou pro něj důležitá kritéria v práci i v osobním životě.

JOHN
COPYWRITER / KREATIVA


Přináší na stůl plný arsenál zkušeností od kreativy přes copywriting, fotografii, design po produkci a vedení kreativy projektů. Pracoval v mnoha zemích, což vnáší do jeho práce globální nadhled. Má rád nachos a lidi co nosí motýlka.

MATOUŠ
STŘIHAČ / GRAFIK


Matouš je in-house designer a střihač. Má za sebou dvě dekády střihu a fotografie pro filmy, televizi a reklamu. Chápe potřebu klienta a umí ji kreativně zakomponovat do své práce. Je perfekcionista se smyslem pro detail. Díky svým znalostem si vysloužil přezdívku Knihovník, Slabé stránky: Druhá světová válka.

VERONIKA
GRAPHIC DESIGNER


Grafik s vášní pro moderní design. Do své práce se vždy snaží zakomponovat poslední trendy a zároveň vyhovět potřebám klienta. Má za sebou 20 let zkušeností v oblasti televize, marketingu a grafiky, které nasbírala v Čechách i zahraničí.